Audiozáznam z „Disputace na téma pravosti slovanských textů“ (25.6.2015)

Zde si můžete poslechnout čtyřhodinový audiozáznam z „Disputace na téma pravosti slovanských textů“, která proběhla 25.6.2015 v Praze v čajovně „Setkání“, Vojtěšská 2, Praha 1.

Disputace se účastnili tito hosté a pořadatelé: Marianna Gorroňová (Slovanský kruh), Zdeněk Ordelt (Slovanský kruh), Věra Ovečková, Věra Várady, Agnivarman, Jan Kroča, Štefan Vítoslav Pilát (Rodná víra) a Wolos.

Bližší informace o průběhu disputace ZDE

 

 

 

Disputace6

 

 

This entry was posted in Audio, Galerie, Novinky. Bookmark the permalink.

2 Responses to Audiozáznam z „Disputace na téma pravosti slovanských textů“ (25.6.2015)

  1. Volch says:

    Díkybohům za to, že většina Slovanů v Česku přemýšlí víc mozkem, než „srdíčkem“. Velké díky za audiozáznam, je to velmi poučné.

  2. Libor Jelen says:

    Dobrý den,
    s velikým zájmem jsem započal poslouchat tuto debatu a dokázal jsem vydržet čtyřicet minut. Nyní odkládám a budu pokračovat zřejmě až zítra. Myslím, že téma je opravdu výživné, bohužel však a tím se nechci nikoho dotknout, mikrofon při nahrávání, byl umístěň zřejmě v dřezu závodní kuchyně a to zrovna při sklízení nádobí po obědové pauze, takže moje ušní bubínky zažili něco, ne nepodobného pogromě. Opravdu si velmi vážím materiálů jako je tento a moc mě mrzí, že pořizovatel záznamu nedokázal být dostatečně pozorný při umístění přístroje pro nahrávání. Každopádně díky za záznam. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *