Slovanský sněm 2019 v Praze

Vážení přátelé,

rádi bychom vás informovali, že bylo definitivně rozhodnuto radou Slovanského sněmu, že dalším místem konání sněmu bude Česká republika a Praha.

Další Slovanský rodový sněm proběhne tedy v červenci 2019 a budou na něj pozváni zástupci všech rodnověrných skupin ze všech slovanských zemí.

Organizací Slovanského rodového sněmu byl opět pověřen Slovanský kruh. Je to již podruhé, co budeme akci organizovat – minule to bylo v roce 2016 ( http://www.slovanskykruh.cz/2016/08/rodovy-slovansky-snem-veca-12-13-7-2016/ ).

Velikou radostí je, že se podařilo navázat kontakt se Žiarislavem ze Slovenska, který byl s dalšími skupinami pozván, aby na sněm do Prahy přijel. Konečně se potkáme se Slováky a rozvineme hlubší kontakt. Naše přátelství za to stojí.

Slovanský kruh nyní buduje produkční tým na tuto velikou mezinárodní akci a bude hledat dobrovolníky pro pomoc při organizaci. Pokud byste nám chtěli pomoci, napište nám na adresu info@slovanskykruh.cz (do předmětu mailu napište „Slovanský sněm 2019 – dobrovolníci“).

Za ČR jsou na sněm zvané všechny skupiny, které navazují na autentický odkaz našich slovanských předků v naší zemi. Pokud máte zájem se zúčastnit, bude nejlepší, pokud svou skupinu představíte dopisem na email info@slovanskykruh.cz.

 

Těšíme na společné chvíle se všemi nádhernými lidmi ze slovanských zemí.

 

Za Slovanský kruh, z.s.

Zdeněk Ordelt, předseda a žrec

 

 

 

 

This entry was posted in ECER, Novinky, Slovanský sněm. Bookmark the permalink.

One Response to Slovanský sněm 2019 v Praze

  1. Bracia Słowianie
    Duże dzięki za wiadomość o XVI RWS w Czechach. Wy umiecie dobrze organizować. Praha jest piękna, ale droga. W Pradze był XIII RWS w 2014. Może by nadchodzący RWS odbyć w przyrodzie, w horach, w Krknoszach? Piękny by był obrzęd jedności Słowian na Śnieżce, na słowiańskiej hore. Śnieżka jednoczy Czechów z Polakami i wszystkich Słowian.
    Rodzimowiercze pozdrowienia – Sława!
    Staszko z Wrocławia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *