„Domorodé kmeny v Evropě“ – přednáška

VIDEOZÁZNAM přednášky „Domorodé kmeny v Evropě“, která se konala 12.12.2018 v Klubu Propojení v Praze v rámci „Staroslovanské akademie“.

Přežily do dnešní doby naše domorodé tradice, které navazují na starobylý šamanský odkaz Evropy? A jestli ano, v jaké podobě se dědictví domorodých kmenů našich předků přeneslo do dnešní doby? Na tyto otázky vám v přednášce odpoví zakladatel Slovanského kruhu Zdeněk Ordelt a jeho partnerka a taktéž kněžka Nami Maria Lada.

 

Vážení přátelé,

ve středu 12.12.2018 proběhla v klubu Propojení v Praze přednáška o velice žhavém tématu, které se pomalu stává středem pozornosti mnoha lidí, kteří hledají své kořeny v naší zemi, ale i dále a hlouběji.

Přežily do dnešní doby naše domorodé tradice, které navazují na starobylý šamanský odkaz Evropy? A jestli ano, v jaké podobě se dědictví domorodých kmenů našich předků přeneslo do dnešní doby?

Na tyto otázky vám v přednášce odpoví zakladatel Slovanského kruhu Zdeněk Ordelt a jeho partnerka a taktéž kněžka Nami Maria Lada.

Užijte si poslech této jedinečné přednášky.

Akce je součástí Staroslovanské akademie.

 

Sláva Rodu.

Zdeněk Ordelt

 

This entry was posted in Co se stalo, Galerie, Novinky, Přednášky a setkání, Video. Bookmark the permalink.

2 Responses to „Domorodé kmeny v Evropě“ – přednáška

  1. Andrea Kozmová says:

    Jste úžasní co pro nás všechny děláte,já mohu poděkovat za sebe.Chci se postupně více zajímat o tyto nase tradice skrze Vás a časem i třeba vystudovat Vaši školu,jen se teď nejaky cas nemohu zapojovat vice a verim,ze ten cas prijde.Tesim se az Vas budu moci poznat osobne.Sláva rodu.Andrea Kozmová,Jičín.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *