Slunovratný rej – křest alba „Návrat slunce“ (pozvánka)

Vážení a milí,
je to tu, naše dlouho očekávané album se již konečně rodí na svět! A kdy jindy než ve dnech Slunovratu 🙂 . Přijměte prosím naše srdečné pozvání na radostnou, divokou i neobvyklou oslavu této události!

Kdy: 22.12.2018 od 20.00 do 23.59
Kde: divadlo Dobeška, Jasná I. 1181/6, Praha 4

FB událost: https://www.facebook.com/events/345151266264913/

Na tomto koncertě, kde s námi nejspíš zahrají i zvláštní hosté, bychom zároveň rádi navázali na starou tradici maškar, která se váže k předvánočnímu období (a zachovala se ve velmi okleštěné podobě mikulášské obchůzky). Bývaly však velmi bohaté, plné divých zvířat a bytostí, z nichž o mnohých již ani nevíme. Zachovaly se nám však například Barborky, Lucky a čerti (ozvěna rohatého podsvětního vládce Velese, patrona a ochránce v období Vánoc).
Na chlupatce stačí starý obrácený kožich a pár rohů, vaší fantazii se však meze nekladou, zkuste však prosím zachovat téma a soustředit se na bytosti vezdejší 🙂 .

Po ukončení prvního veselí – koncertě Svargy a požehnání našemu novorozeněti, nastane veselí druhé – divoký rej (přirozená transformace temnoty 🙂 pod taktovkou skvělého DJ Yukimury, kde se všechny bytosti budou moci poklidně vyřádit do sytosti 🙂 .

Sláva Rodu, našim bohům, předkům, Zemi a bytostem vezdejším.
Sláva Svarogovi a nového světla zrození.

 

Velmi se těšíme!

Skupina Svarga, Yuki a hosté… 🙂

 

 

 

 

 

 

This entry was posted in Nezařazené, Svarga. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *