Slovanský víkend v Beskydech – pozvánka

Srdečně vás zveme na Slovanský víkend v Beskydech, v rámci kterého bude koncert skupiny Svarga a beseda se Zdeňkem Ordeltem.

Kdy: pátek – sobota 12.-13.4.2019 (pátek od 18.00, sobota od 15.00)
Kde: TUTTO, Lubno 30, Frýdlant nad Ostravicí

FB událost: https://www.facebook.com/events/1221842887966649

Slovansky_vikend_v_Beskydech .PDF

V rámci víkendu věnovanému slovanství jsme si pro Vás připravili vystoupení kapely Svarga (pátek 12.4.2019) a besedu se Zdeňkem Ordeltem (sobota 13.4.2019).

https://energyoflife.cz/zdenek-ordelt-a-kapela-svarga/

Jak to bude probíhat?

V pátek 12.4.2019 od 18:00 bude na programu vystoupení kapely Svarga. Cena za vstupenku je 350,- Kč. Vystoupení bude prokládáno krátkymi tématickými vstupy.

V sobotu 13.4.2019 od 15:00 bude mít besedu Zdeněk Ordelt na téma „Tradice našich předků v dnešním světě“ (max. 3 hod. včetně vašich dotazů). Cena za vstupenku je 450,- .

Pro ty, kteří se chtějí zůčastnit celého slovanského víkendu, jsme si připravili lákavější cenovou nabídku, a to 600,- Kč za oba dva dny.

Rozhodli jsme se, že REZERVACE na vstupenky nebereme.
O vstupenky  pište na naši emailovou adresu info@energyoflife.cz .
Po doručení Vašeho mailu Vám zašleme pokyny k platbě.

 

Občerstvení je k dispozici na místě.

Na místě bude k dispozici prodej CD skupiny Svarga.

Za část výdělku za slovanský víkend bude nakoupeno vybavení pro jednu z lesních školek, které působí v okolí Frýdlantu nad Ostravicí.

 

 

Pozvánka od Zdeňka Ordelta:

„Tradice našich předků v dnešním světě“

Přijměte pozvání na besedu se zástupci organizace Slovanský kruh, kteří se již mnoho let podílejí na záchraně a obnově naší duchovní české tradice. V jakém stavu je dnešní odkaz našich slovanských předků, jak se dá tato hluboká duchovní tradice znovu studovat a jak ji používat v dnešní moderní době? Naši předkové ctili rodinu a komunitu. Svého duchovního dědictví si velice vážili – a dnes jsou na něm položeny základy naší kultury, která zůstala v živé – spirituální formě již jen v  moravském folkloru.

Podělíme se s vámi o poslední úžasné objevy z výzkumu evropských tradic, jako jsou kompletní okruh našich přírodně-šamanských svátků, také objev kalendáře Slovanů a metody práce s energií.

Také jak třeba tuto přírodní moudrost přinést k lidem, do školství, a tím pozitivně ovlivnit růst naší společnosti.

Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá, a dozvědět se, jakou cestou se můžeme při záchraně našich tradic společně vydat.

Na konci besedy se můžete zúčastnit ukázky slovanského obřadu pro matku Zemi.

Besedou vás provedou:

Zdeněk Ordelt – zakladatel Slovanského kruhu a průvodce slovanskými obřady

Nami Maria Lada – indoložka, vedoucí výzkumu metodiky a průvodce slovanskými obřady

Přijměte pozvání na koncert skupiny Svarga.

Svarga (název pro naše nebesa i jejich znak) přináší písně velebící slovanská božstva a přírodní síly v lidové jednoduchosti – tedy tak, aby se mohlo publikum připojit zpěvem i tancem, a zažít tak atmosféru přírodních oslav našich předků. Odtud totiž také písně pocházejí – z přímého spojení s těmito silami. Jejich reprodukce je zejména atmosférická a proměnlivá, stejně jako sama příroda a vše v tomto Vesmíru.

https://svargahudba.cz/

 

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *