Pozvánka na oslavu „Obejmout Říp“ – 28.9.209

Vážení přátelé,

v sobotu 28.9. proběhne další důležítý obřad a oslava, která nás propojuje se silou naší země. Je to vyvrcholení série podzimních oslav a tato je ta závěrečná a velice silná.

Na oslavě a pouti se propojíme s naší nejposvátnější horou – Řípem. Je to obřad pro propojení se silou našich předků. Dozvíte se pravdu o historii sv. Václava, krále Boleslava a dalších, kdo výrazně ovlivnili naše dějiny.

Na prastarém obřadišti pozdravíme ochránce naší krajiny a propojíme se s jejich silou. Vše pak oslavíme, jak se sluší a patří na svátek Hody.

Oslavu povedou:

Venus Sun Amorah a Zdenek Zen Ordelt ze Slovanského kruhu.

Těšíme na setkání a společnou pouť na náš pupek světa.

Sláva rodu!

This entry was posted in Akce, Kalendář akcí, Novinky. Bookmark the permalink.

One Response to Pozvánka na oslavu „Obejmout Říp“ – 28.9.209

  1. Ilona Bauerova says:

    Dobrý den ,
    V sobotu jsem se zúčastnila Vašeho nebolí řečeno slovanského obřadu který jste prováděl a musím kontaktovat mate obrovskou sílu držím palce a mooooc dekuji za všechny Slovany kteří si uvědomuji ze Slovany jsou . Je opravdu smutné a žalostně co s námi provedli a nechápu ze jsme to nechali zajít tak daleko . Mám obrovskou radost ze jste povstali skoro z mrtvých a věřím ze se dílo podaří . Energie tam byla opravdu moc silná . Chodím do Kounova na kamene řady dělat obřady a doufám ze se síly propojují proste to tak cítím .Drzte se . Přijdeme Vás zase podpořit .
    Dekuji Vám ze jste .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *