Podzimní aktuality ohledně Školy slovanských tradic

Další Škola slovanských tradic započala v červnu 2020 a je tentokrát otevřená i na jednorázové návštěvy všem, které volá pod nánosem historie a dogmat skrytá moudrost našich předků, kteří byli ještě v každodenním magickém spojení s přírodou, jejími silami, bytostmi, hvězdami, zemřelými…

Zdeněk Ordelt na našich pravidelných víkendových setkáních předává své znalosti jak teoretické, vyplývající z intenzivního více jak 13ti letého studia všech dostupných pramenů a tradic,

tak znalosti praktické, kdy v kruhu s atmosférou bezpečí, otevřenosti a humoru opět oživujeme jednoduché a přitom velmi funkční a mocné techniky, přístupy a rituály.

 

Škola se koná jednou měsíčně, a to:

říjen 16.-18.10. (Senešnice)

listopad 13.-15.11. (Nenačovice, U kamenné ryby)

prosinec 11.-13.12. (předvánoční speciál!Místo oznámíme:-)

Termíny na 2021 vyhlásíme během podzimu.

 

Každý víkend Školy má jiné téma. Inspiruje nás koloběh roku a posvátný kalendář Slovanů, rituály spojené s cykly přírody, inspiruje nás i osobní vklad každého z vás a témata, která se ve společném kruhu objeví.

 

Není nutné, abyste před účastí na víkendu měli již „nastudováno“, účastnili se nějakého slovanského rituálu a podobně.

Chceme obnovit spojení s osobní vnitřní silou pro každého z vás a to právě s využitím odkazu předků, kteří touto silou před nástupem křesťanského násilného obratu na „jedinou správnou víru“ disponovali.

Pokud si dokážeme najít své napojení na Zdroj napřímo, nemusíme se již zapojovat do tolik rozšířené hry mezi lidmi, kdy si energii vzájemně nevědomky krademe, a především dokážeme udržet klid a nadhled, ať již jsou události a okolnosti kolem nás jakékoli.

 

  • Naučte se základní funkční techniky pro magické obřady, oslavy, přechodové rituály a obnovte spojení se silami přírody, vazby mezi lidmi v rodinách a komunitách.
  • Napojte se znovu na vědomí a znalosti předků, které jsou nám stále dostupné, a které nejsou omezovány náboženstvím či dogmaty.
  • Vnímejte opět harmonii mezi kulturními svátky a cykly v přírodě, naučte toto vnímat své děti a předejte jim strukturu oslav, která dává smysl a učí nás propojení s Matkou Zemí.

 

Informace ke konkrétním setkáním a propojení s účastníky naleznete zde:

https://www.facebook.com/groups/858332288013251/

Přihlášky, dotazy a organizace na mailu: skolatradic@gmail.com

 

Sláva rodu!!!

 

This entry was posted in Novinky, Škola tradic. Bookmark the permalink.

One Response to Podzimní aktuality ohledně Školy slovanských tradic

  1. Katrin Ocilková says:

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda v letošním roce budete pořádat nějaké víkendové setkání v rámci školy tradic. Ráda bych se účastnila. Děkuji za zpětné info. Katrin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *